12 i 13.09 szkolenia z prof. D.Plutą-Wojciechowską - szczegóły.

prof. UŚ dr hab. Danuta Pluta-Wojciechowska

Na potrzeby ćwiczeń proszę ze sobą przywieźć rękawiczki jednorazowe, szpatułki i lusterko.

12.09.20 (sobota) 11.00 - 18.00 "FTM - Fizjologiczna terapia miofunkcjnalna (terapia zaburzeń ustnej fazy połykania i oddychania u dzieci od 4 roku życia z dyslalią obwodową)."

13.09.20 (niedziela) 9.00 - 16.00 "Diagnoza i terapia zaburzeń mowy dziecka z rozszczepem wargi i podniebienia, w tym wczesna interwencja logopedyczna."

Adres: Przedszkole nr 190, oś. B. Śmiałego 107, Poznań (p-le mieści się w budynku SP nr 34], narożna ściana z żółtej cegły, vis a vis placu zabaw i garaży, przed wejściem szpaler wysokich tui; blisko basenu Atlantis).

Dojazd z PKP: z Dworzec Zachodni tramwaj nr 12, 14 kierunek oś.Sobieskiego do przystanku Kurpińskiego (z przyst. kierować się na "Biedronkę" i dalej do SP 34) lub do przystanku Szymanowskiego (z przyst. kierować się na basen Atlantis) lub autobusy z miasta (na przystanek Strugarka) nr 174, 191, 187, 146.

Uwaga! Wjazd samochodem pod przedszkole (SP) tylko z ul.Umultowskiej w ul.Strugarka i druga w prawo do garaży (wysokie tuje) lub parking przed szkołą. To ważna informacja dla taxi oraz gdy wpisujemy adres do GPS - wpisać ul.Strugarka).

Na szklanych drzwiach przedszkola będzie kartka z logo Mega Szkolenia :)

Przypominamy: każdy Uczestnik zobowiązany jest do zaopatrzenia się w maseczkę lub przyłbicę i jednorazowe rękawiczki; zapewniamy środki odkażające